Büyükçekmece İlaçlama,Böcek İlaçlama
"KALİTE VE GÜVENİN YENİLENEN YÜZÜ"
Hakkımızda

                                                        FEYİZ KERESTECİLİK & AMBALAJ

Firmamız aile şirketi olarak 1986 yılında küçük bir atölye olarak İzmir’in çiğli ilçesinde kurulmuştur ve 2000 yılında kurumsallaşarak Feyiz Kerestecilik ve Ambalaj  inş. Taah. Tur. Ve Gıda San. Tic.Ltd.Şti. Ünvanı almıştır.


Firmamız halen 1.700 m2 kapalı toplam 3.000 m2 alandaki fabrikası ve 1000 m2 lik satış ofisinde  hizmet vermektedir.

1986 yılından bu yana ahşap ve inşaat  sektörüne  hizmet vermekte olan firmamız,sektörün hızla değişen  ürün ihtiyaçlarına  ,hızlı etkin ve ekonomik çözümler  üretmektedir.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin güvenilir, uluslararası standartlarda kereste ve ambalaj imalatı yapan önder bir sanayi kuruluşu olmaktır.


Hedefimiz, müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün artırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır.


‘’Müşteri  var olma sebebimizdir’’
anlayışını bir an bile unutmadan, hızlı ve doğru bir şekilde üretim yapmak, müşteri ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz  ve istenilen şekilde karşılamak, güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sunmak, yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışma şartlarını sağlamak....


KURULUŞUMUZUN,  KALİTE  POLİTİKASIDIR.